Jesus Imaz lidera al Jagiellonia hacia el oro. La estrella del líder habla de cuatro finales y la situación clave con Pogon

Rozgrywki piłkarskie są w pełnym rozkwicie. Zawodnik osiągnął dziesiąty gol w bieżącym sezonie, co potwierdza jego regularność. Jest to już drugi sezon z rzędu, w którym udaje mu się osiągnąć dwucyfrową liczbę bramek.

Jednak przed dwoma laty nie udało mu się spełnić swojego bramkowego celu, co stanowiło wyjątkową sytuację. W ostatnim meczu gospodarze mieli szansę na zwycięstwo, jednak nie wykorzystali jej z powodu niewykorzystanej okazji przez Dominika Marczuka. Wypowiedzi Hiszpana wskazują na jego rozczarowanie z wyniku meczu, ale skupienie na przyszłych wyzwaniach.

Trener Henryk Kasperczak zwraca uwagę na duet gwiazd Legii, a kapitan Pogoni wyraża determinację w wygraniu finału Pucharu Polski. Rozważa także rolę kibiców w osiągnięciu tego celu. W międzyczasie, Marc Gual odgrywa kluczową rolę w meczu przeciwko Stali, a nadzieje związane z jego występem są wysokie.