Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie RELACJA NA ŻYWO niedziela 28.04.2024

Autor: Cyfra Sport

Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie RELACJA NA ŻYWO
Ostatni mecz Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie za darmo. Niedziela 28.04.2024 live online. Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie WYNIK na żywo walka o złoto. Rywalizacja o złoto PlusLigi zakończy się w trzech meczach.

Po wygranej Jastrzębskiego w pierwszym spotkaniu, zawodnicy Aluronu CMC Warty Zawiercie wrócili do rywalizacji wygrywając w sobotę drugi spotkaniu. Błyskawicznie, już dziś o 14:45 rozpocznie się ostatnie spotkanie, które wyłoni nowego mistrza Polski. QUIZ: Rozpoznasz polskie siatkarki? Tylko prawdziwi kibice odgadną wszystkie!

Pytanie 1 z 20. Zaczynamy od liderki reprezentacji Stefano Lavariniego. Siatkarka na zdjęciu to…

Rywalizacja o mistrzostwo Polski nadal trwa. Po pierwszym spotkaniu, w którym lepszy okazał się Jastrzębski Węgiel wygrywając 3:0 (25:18, 27:25, 25:23), w drugim spotkaniu rozgrywanym już w Jastrzębiu-Zdroju, Aluron CMC Warta Zawiercie tanio skóry nie sprzedała i zwyciężyła po długiej batalii 3:1 (27:25, 22:25, 25:19, 25:23).

Na boisku nie brakowało olbrzymich emocji oraz nerwów ze strony zawodników. Stan rywalizacji o złoto PlusLigi to obecnie 1:1 i dzięki temu będziemy świadkami jeszcze jednego odcinka spektaklu pt. Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie. Niedzielny mecz, zaplanowany na godzinę 14:45 wyłoni nowego mistrza Polski.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Jastrzębiu-Zdroju na pewno wypełni się po brzegi, aby oglądać trzecie starcie. Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu o mistrzostwo Polski Jastrzębski Węgiel – Warta Zawiercie.