×

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska wzięli ślub. Piękna suknia panny młodej i dzikie tańce! Są zdjęcia

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska wzięli ślub. Piękna suknia panny młodej i dzikie tańce! Są zdjęcia

Na te informacje świat tenisa czekał z wielką niecierpliwością! W końcu pojawiły się znakomite wieści.

Jerzy Janowicz i Marta Domachowska wzięli ślub. Pierwsze plotki na temat ich związku pojawiły się niemal jedenaście lat temu.

Brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia. Plotki nasiliły się, gdy para była widywana razem na turniejach tenisowych, w których startował Janowicz.

W 2019 roku na świat przyszedł ich syn, a teraz 27 kwietnia 2024 roku para wzięła ślub. Pierwsze zdjęcia z przepięknej uroczystości pojawiły się w mediach społecznościowych osób związanych ze światem tenisa.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. była tenisistka Agnieszka Radwańska, dziennikarz i komentator tenisa Bartosz Ignacik, tenisista Michał Przysiężny czy inna była tenisistka, a obecnie tenisowy ekspert Klaudia Jans-Ignacik.

Janowicz postawił na gustowny czarny garnitur, a pod jego szyją pojawiła się obowiązkowa muszka. Panna młoda postawiła na długą, elegancką białą suknię, a szyku dodawał jej dodatek w postaci białego bukietu kwiatów.

W pierwszych zdjęciach i wideo, które pojawiły się z pięknej ceremonii ślubnej możemy zobaczyć między innymi szalony układ taneczny przygotowany przez cztery panie – w tym Agnieszkę Radwańską, Martę Domachowską i Klaudię Jans-Ignacik. Taka naprawdę jest Iga Świątek!

Zendaya opowiedziała ze szczegółami o spotkaniu z polską tenisistką. Są zdjęcia!

Post Comment