GP Chorwacji TRANSMISJA NA ŻYWO. STREAM ONLINE z GP Chorwacji dzisiaj 27.04.2024. Gdzie oglądać GP Chorwacji?

Przed nami początek kolejnego roku zmagań o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu. Najlepsi zawodnicy z całego świata rozpoczynają zmagania o tytuł króla globu. Tytułu mistrza świata sprzed roku broni reprezentant Polski Bartosz Zmarzlik, który w Goricy zajął ostatnio pierwsze miejsce.

Nasz czołowy zawodnik nie dał szansy konkurencji także dwa lata temu. Zmarzlik ma szanse na skompletowanie hattricka. W Chorwacji czuje się jak ryba w wodzie.

Czy potwierdzi to i tym razem? W tym roku czeka nas aż 11 rund indywidualnych mistrzostw świata na żużlu, w tym aż cztery w Polsce. Wśród zawodników znajduje się trzech Polaków.

Oprócz Bartosza Zmarzlika są nimi Dominik Kubera i Szymon Woźniak. Wśród rezerwowych znaleźli się także Maciej Janowski i Mateusz Cierniak. Bartosz Zmarzlik nie miał litości dla swojego byłego zespołu.

Bartosz Zmarzlik jest faworytem do obrony mistrzowskiego tytułu. Pięciokrotny mistrz świata Oli Funden w rozmowie z “WP SportoweFakty” powiedział wprost, że na jego drodze mogą stanąć jedynie kontuzja lub awaria sprzętu. Jest znakomitym zawodnikiem – mówi wprost.

To znakomita wiadomość dla polskich kibiców, którzy z pewnością licznie będą dopingowali Bartosza Zmarzlika w jego marszu po piąty tytuł mistrza świata. GP Chorwacji na żużlu odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia w Goricy. Początek próby czasowej zaplanowano na 15:00.

Zmagania w GP Chorwacji wystartują o 19:00. Transmisja na żywo dostępna tylko w Eurosport Extra na Playerze. Relacja tekstowa na Sport.se.pl.

Tego jeszcze nie było.