×

Marta Linkiewicz rozgrzała nas do czerwoności. Zdjęła koszulkę, aby ćwiczyć. Kiedy zobaczycie jej ciało, odbierze wam zmysły!

Marta Linkiewicz rozgrzała nas do czerwoności. Zdjęła koszulkę, aby ćwiczyć. Kiedy zobaczycie jej ciało, odbierze wam zmysły!

Marta Linkiewicz postanowiła pokazać wyjątkowo gorące ujęcia! Gwiazda federacji freak-fightowych i celebrytka, która swego czasu budziła ogromnie skrajne emocje wśród opinii publicznej, zamieściła wyjątkowo mocną publikację na swoich mediach społecznościowych.

Tym razem, znana z odważnych fotografii Linkiewicz, pokazała jak ćwiczy i dba o swoje wysportowane ciało i zrobiła to bez koszulki. Ćwiczy zupełnie bez koszulki!

O Marcie Linkiewicz ostatnimi czasy znów robi się bardzo głośno. Mimo że gwieździe federacji freak-fightowych daleko już od wzbudza tak duzych kontrowersji, jak przed laty, tak nadal potrafi wzbudzać duże emocje.

Ostatnimi czasy gwiazda wróciła do freak-fightów i stoczyła bój na gali Clout MMA, wygrywając z Lexy Chaplin. Mimo że od pojedynku Linkimaster minęło już trochę czasu, to ona sama daleka jest od porzucania sportowej aktywności i cały czas ćwiczy, co dokumentuje na swoich mediach społecznościowych.

Tym razem, gwiazda pokazała inne oblicze swoich ćwiczeń i zrobiła to w sposób, który wprost odbiera mowę. Celebrytka pokazała się w różowym staniku, który odsłonił jej kobiece kształty.

Post Comment