Hurkacz – Draper Transmisja TV ATP Madryt: Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Draper STREAM ONLINE LIVE 26.04.2024

Hubert Hurkacz rozpoczyna swoją walkę w turnieju ATP Masters 1000 w Madrycie. Jego pierwszym rywalem będzie Brytyjczyk Jack Draper. Hurkacz powraca do cyklu ATP po zwycięstwie w turnieju ATP 250 w Estoril oraz po osiągnięciu 1/8 finału w Monte Carlo, po czym zdecydował się na krótką przerwę od startów, skupiając się na odpoczynku i spokojnych treningach.

Niedawno Polak pokonał Brytyjczyka w Monte Carlo wynikiem 6:4, 3:6, 7:6. Draper jest leworęczny, co może sprawić Hurkaczowi pewne trudności, ale nasz tenisista jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Mecz Hurkacz – Draper w pierwszej rundzie turnieju ATP w Madrycie odbędzie się w piątek, 26 kwietnia, około godziny 14-15 (jako trzeci mecz od godz.

11, po meczach Pawluczenkowa – Saville i Bucsa – Kasatkina).