Linette – Sabalenka Transmisja TV WTA Madryt: Gdzie oglądać mecz Linette – Sabalenka STREAM ONLINE LIVE 26.04.2024

Magda Linette już dzisiaj zagra z Aryną Sabalenką w 2. rundzie turnieju WTA w Madrycie. Do tego etapu awansowała, pokonując Elisabettę Cocciaretto 3:6, 6:4, 6:4.

Włoszka zajmuje 54. miejsce w rankingu i czuje się dobrze na mączce. Przed meczem było oczywiste, że doświadczona Polka musiałaby zagrać bardzo dobrze, aby wygrać.

Końcówka spotkania była dramatyczna, jednak Linette ostatecznie zwyciężyła. Przed meczem z Sabalenką, która broni tytułu i 1000 punktów, Polka wróciła do Top-50 rankingu, zajmując 48. miejsce.

Aryna Sabalenka broni tytułu, 1000 punktów i 2. miejsca w rankingu. Po swoim zwycięstwie w Australian Open, Sabalenka straciła formę, co mogły spowodować zawirowania w jej życiu prywatnym.

Jeśli szybko odpadnie w Madrycie, spadnie w rankingu na 3. albo nawet 4. miejsce. Magda Linette i Aryna Sabalenka grały ze sobą trzy razy, a wszystkie trzy pojedynki wygrała Białorusinka.

Ostatni mecz zakończył się wynikiem 7:6, 6:2 na korzyść Sabalenki w półfinale Australian Open 2023. Obecna forma Sabalenki jest teraz niepewna, ponieważ od zwycięstwa w Australian Open wygrała tylko cztery spotkania.

Mecz Linette – Sabalenka w 2. rundzie turnieju WTA w Madrycie odbędzie się w piątek 26 kwietnia 2024 r. Początek meczu około godziny 12.30-13.00.