Trener Pogoni pełen optymizmu przed meczem z Jagiellonią. Przypomniał wyniki dwóch ostatnich spotkań

Pogoń Szczecin stoi w obliczu wyzwania, próbując odzyskać pewność siebie po niespodziewanej porażce z Piastem. Trener Jens Gustafsson podkreśla, że chociaż straty do trzeciego miejsca w tabeli wynoszą tylko 4 punkty, istnieje ryzyko wątpliwości i mniejszego poczucia wartości po takim zdarzeniu. Mimo to, trener wyraża szacunek do Jagiellonii, przekonując, że ich wcześniejsze zwycięstwa nad tym zespołem pomogą im w nadchodzącym meczu.

Gustafsson podkreśla potrzebę zjednoczenia i mądrej gry, aby odnieść sukces. Zespół Pogoni przygotowuje się do kluczowego meczu sezonu – finału Pucharu Polski z Wisłą Kraków, ale skupia się również na obecnym wyzwaniu, jakim jest spotkanie z Jagiellonią. Mecz Jagiellonia – Pogoń odbędzie się w piątek o godz.

20:30 na stadionie miejskim w Białymstoku, a transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD.