Iga Świątek’s major rival has become a mother! Touching photo of her daughter!

Belinda Bencic, tenisistka ze Szwajcarii, ogłosiła na mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka ze swoim partnerem Martinem Hromkoviciem. Dlatego też nie wzięła udziału w meczu Szwajcaria – Polska w BJK Cup. Informacje o narodzinach dziecka pojawiły się, gdy polskie tenisistki walczyły w Biel.

Bencic nie będzie bronić swojego złota olimpijskiego w Paryżu na kortach im. Rolanda Garrosa, gdyż właśnie została mamą. Belinda Bencic zagrała swój ostatni mecz w połowie września w San Diego.

Jej partner, Martin Hromkovici, to były profesjonalny piłkarz, który grał w słowackiej lidze. Obecnie pracuje jako trener od przygotowania fizycznego, a niedawno pracował w drużynie Belindy Bencic. Zwyciężczyni olimpijska toczyła zacięte boje z Igą Świątek.

Polka grała z nią cztery razy i wygrała trzy z tych spotkań, jednakże były to dramatyczne bitwy. Ostatnio Iga Świątek była bardzo blisko porażki z Bencic na trawie Wimbledonu, ale ostatecznie wygrała 6:7, 7:6, 6:3 w 4. rundzie.