×

To nagranie Mateusza Gamrota wzbudziło wiele emocji. Takie obrazki można oglądać godzinami.

To nagranie Mateusza Gamrota wzbudziło wiele emocji. Takie obrazki można oglądać godzinami.

Mateusz Gamrot jest jednym z najlepiej zapowiadających się zawodników w UFC. 33-latek bez wątpienia dąży do tego, aby powtórzyć wyczyn Jana Błachowicza oraz Joanny Jędrzejczyk, czyli wywalczyć pas największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie.

W nocy z 9 na 10 marca, Polak zmierzył się z Rafaelem Dos Anjosem podczas UFC 299. Gamrot był zdecydowanym faworytem w tym pojedynku, co udowodnił w oktagonie.

Reprezentant Polski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów i tym samym zanotował siódme zwycięstwo w amerykańskiej federacji. Chwil grozy jednak nie zabrakło po na początku pierwszej rundy Gamrot został trafiony przez rywala dwukrotnie, ale zdołał opanować sytuację i w dwóch pozostałych rundach świetnie kontrolował rywalizację.

“Od ponad 10 lat nasza przygoda trwa w najlepsze ! Zwiedziłem prawie cały świat, a Borys jest jednym z moich najcięższych sparingpartnerów!

I przez ten cały czas naszą wspólna domena która się kierujemy – każda runda 200 %. Cieszy mnie to bardzo!

A chęci cały czas takie same i na prawdę wiele jeszcze przed nami! Macie też takich partnerów treningowych ?

“, można było przeczytać na profilu “Gamera”. Tym razem 33-latek udostępnił nagranie z treningu u boku Borysa Mańkowskiego.

Te akcje można oglądać godzinami, a komentarze tylko to potwierdzają. “Przygotowania do kolejnej walki pełną parą”, “Maszyny”, “Jak dla mnie dwóch najlepszych w MMA z KSW”.

Post Comment