Real Madryt – FC Barcelona. Składy na El Clasico oficjalnie ogłoszone, wiemy kto zagra. Jest Lewandowski?

O godzinie 21:00 rozpocznie się hit 32. kolejki LaLigi, a w zasadzie całego sezonu hiszpańskiej ekstraklasy. Na starcie Realu Madryt z Barceloną zawsze czeka się z niecierpliwością, i tym razem nie jest inaczej.

Pomimo że aktualna sytuacja w tabeli nie zaostrza temperatury odwiecznej rywalizacji. Po 31 seriach gier “Królewscy” z Madrytu mają aż osiem punktów przewagi nad wciąż aktualnymi mistrzami Hiszpanii.

Na Półwyspie Iberyjskim zastanawiano się, czy piłkarze Realu i Barcelony będą mieli siłę, by zagrać na miarę poziomu, jakiego świat wymaga od El Clasico. Wszystko to z powodu trudnych bojów w Lidze Mistrzów.

Real Madryt w środę awansował do półfinału rozgrywek, ale dopiero po dogrywce i serii rzutów karnych na Etihad z Manchesterem City. Barcelona zaś we wtorek odpadła w starciu z Paris Saint-Germain, przez ponad połowę meczu grając w osłabieniu z powodu czerwonej kartki dla Ronalda Araujo.

Teraz wszystko jest już jasne. Składy na mecz to: Vázquez, Tchouaméni, Rüdiger, Camavinga – Modrić (C), Valverde, Kroos – Rodrygo, Bellingham, Vinícius Júnior.