Złe wieści dla drużyny Roberta Lewandowskiego! Duże plany w niebezpieczeństwie, czas nieubłaganie upływa

Sezon 2023/2024 był trudny dla Barcelony. Xavi Otworzył, że rezygnuje z funkcji szkoleniowca w połowie rozgrywek.

Mimo to Barcelona zdołał awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów po zaciętym dwumeczu z Napoli. W pierwszym meczu z PSG Barcelona przegrała 4:1, tracąc szansę na awans do półfinału.

Mimo to Barcelona nadal ma szansę na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, chociaż traci 8 punktów do lidera LaLiga. Remont słynnego obiektu Spotify Camp Nou rozpoczął się po sezonie 2022/2023.

Zarząd klubu zaplanował zakończenie prac na 15 grudnia, a w pełni remont zostanie zakończony w 2026 roku. Na pierwszym spotkaniu Barcelona będzie mogła liczyć na wsparcie 63 tys.

kibiców, co stanowi 60 proc. całkowitej pojemności, planowanej na 105 tys.

miejsc.