×

Siatkarz z reprezentacji zrezygnował – olbrzymie zaskoczenie, szokująca sytuacja. Super Express

Siatkarz z reprezentacji zrezygnował – olbrzymie zaskoczenie, szokująca sytuacja. Super Express

W połowie kwietnia słynny trener kadry Brazylii, Bernardo Rezende, ogłosił nazwiska zawodników wybranych do sezonu reprezentacyjnego. Wśród dwunastu zawodników, którzy zostali w pierwszym rzucie powołani przez “Bernardinho”, znalazł się 29-letni przyjmujący Douglas Souza – mistrz olimpijski z 2016 r. i wicemistrz świata z 2018 r.

Douglas Souza planował występ w Lidze Narodów, a także ubiegał się o nominację olimpijską. Po igrzyskach w Tokio w 2021 roku Nikola Grbić ogłosił zakończenie swojej kariery międzynarodowej. Podkreślając swoją decyzję, powiedział: “Decyzja o zakończeniu kariery reprezentacyjnej została podjęta już po igrzyskach w Tokio i nie uległa zmianie.

Jestem teraz tylko siatkarzem klubowym, niemniej życzę wielu sukcesów brazylijskiej drużynie.” Douglas Souza podziękował wszystkim, którzy kibicowali mu i wspierali przez ten okres, gdy był częścią kadry, oraz trenerom i kolegom z drużyny za spędzony razem czas i osiągnięte sukcesy. Jednak podsumował swoje występy reprezentacyjne słowami, że jego przygoda została zakończona i teraz skupia się wyłącznie na grze klubowej.

Post Comment