Iga Świątek ujawniła, jakie powiązania ma z Julią Roberts!

Iga Świątek, liderka rankingu, zagra pierwszy mecz w Stuttgarcie w środę lub czwartek. Jej rywalkę pozna po meczu Belgijskiej Elise Mertens i Niemki Tatjany Marii.

Iga odniosła zwycięstwo w Stuttgarcie w latach 2022 i 2023 i teraz ma szansę na trzecie zwycięstwo, zdobywając nagrodę Porsche. Ponadto, ogłosiła nową współpracę marketingową z firmą Lancome, znanej z produkcji kosmetyków i perfum.

Iga stała się pierwszą ambasadorką Lancôme w Polsce oraz pierwszą przedstawicielką sportu w gronie ich ambasadorek na całym świecie. Komentując to, wypowiedziała się: “Zostałam pierwszą ambasadorką Lancôme w Polsce i pierwszą przedstawicielką świata sportu w gronie ich ambasadorek na całym świecie.

A być w gronie tak utalentowanych i inspirujących kobiet jak Julia Roberts czy Zendaya… No to jest coś.” W trakcie Indian Wells, na pytanie, którą gwiazdę showbiznesu zaprosiłaby do swojego boksu na mecz, odpowiedziała: “Taylor Swift, Harrisona Forda i Julię Roberts”.