×

Lukas Podolski zakończył rozmowę uderzeniem pięści w stół – stanowcze słowa gwiazdora Górnika Zabrze

Lukas Podolski zakończył rozmowę uderzeniem pięści w stół – stanowcze słowa gwiazdora Górnika Zabrze

Aktualne rozgrywki PKO BP Ekstraklasy przynoszą dużo emocji wśród fanów piłki nożnej. Na szczycie tabeli znajduje się Jagiellonia Białystok, a na drugim i trzecim miejscu uplasowały się drużyny Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin. Sezon w polskiej lidze zbliża się do końca, a walka o mistrzostwo nadal trwa wśród sześciu zespołów. Górnik Zabrze ma najmniejsze szanse na zdobycie trofeum, tracąc najwięcej punktów do lidera.

Warto zauważyć, że w drużynie Górnika gra były mistrz świata i utytułowany piłkarz, Łukasz Podolski. Jest on zaangażowany nie tylko na boisku, ale także w organizację inwestorów i sponsorów w klubie. Nie jest tajemnicą, że napastnik pełni inne funkcje w klubie, co na pewno ułatwiają mu znajomości zdobyte w trakcie kariery. Zapewne cieszy to kibiców oraz mieszkańców Zabrza, chociaż ostatnio pojawiły się kontrowersje związane z propozycją prezydenta Zabrza.

Podolski nie jest zainteresowany byciem obserwatorem procesu sprzedaży klubu i wyraził swoje zdanie na ten temat, podkreślając swoje zaangażowanie dla dobra klubu i miasta. Jego działania mają na celu wspieranie klubu i przyczynianie się do jego dobrze funkcjonowania, co według niego przyniesie korzyści również dla miasta.

Post Comment