×

Tytuł: Żona rozbija serce legendy reprezentacji, powód rozstania brzmi jak kiepski żart

Tytuł: Żona rozbija serce legendy reprezentacji, powód rozstania brzmi jak kiepski żart

Ricardo Izecson dos Santos Leite, znany jako Kaka, jest jedną z największych gwiazd światowej piłki nożnej. Rozpoczął karierę w Sao Paulo, po czym został sprowadzony do AC Milan, gdzie grał przez 6 lat. Następnie przeniósł się do Santiago Bernabeu, zanim powrócił do AC Milan na jeden sezon. Ostatnie trzy lata swej kariery spędził w amerykańskiej lidze MLS oraz krótko wrócił do Sao Paulo.

Podczas całej kariery zdobył wiele wyróżnień, w tym Złotą Piłkę w 2007 roku oraz mistrzostwo świata w 2002 roku. Po zakończeniu kariery skoncentrował się na rodzinie. W mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia z jego obecną żoną, Caroliną Dias, z którą ma dwójkę dzieci. Wcześniej był żonaty z Caroline Celico, z którą miał rozwód po 10 latach małżeństwa.

Kobieta wypowiedziała się na temat rozstania na antenie “Tete A Theo”, mówiąc, że mąż był dla niej zbyt idealny i czegoś jej brakowało. Kaka jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy swojego pokolenia i pozostaje ważną postacią w świecie futbolu po zakończeniu kariery zawodniczej.

Post Comment