×

Marcin Różalski at 45: Legendarny zawodnik pokazuje swoje ciało, co dziś może zaskoczyć.

Marcin Różalski at 45: Legendarny zawodnik pokazuje swoje ciało, co dziś może zaskoczyć.

W świecie sportów walki oraz w historii KSW nie brakuje zawodników, którzy zapisali się w świadomości i pamięci kibiców ze względu na swoją charyzmę, umiejętności lub sposób bycia. Do tego grona bez dwóch zdań zaliczyć trzeba również Marcina Różalskiego, który wielu kibicom może kojarzyć się m.in. Odkąd “Różal” nie pojawia się w oktagonie, wielu internautów może mieć z nim styczność tylko przeglądając jego profile w mediach społecznościowych lub [śledząc kolejne wywiady – podczas jednego z nich wypowiedział się m.in.

Okazuje się, że pomimo prawie 46 lat na karku, które Różalski skończy w lipcu, były zawodnik KSW wciąż może pochwalić się świetną, jak na swój wiek formą. z nimi swoimi przemyśleniami, ale również pokazuje fragmenty swoich treningów. Pomimo wielu problemów ze zdrowiem, były zawodnik KSW wciąż trenuje tyle, ile może i widać tego efekty.

Na jednym ze zdjęć “Różal” pokazał się bez koszulki, odsłaniając swój tors. Pomimo długiego czasu od ostatniej walki, na brzuchu Różalskiego dalej próżno szukać zbędnych kilogramów.

Post Comment