Chemik Police przed finałem ligi siatkarek może zdobyć złoto i musi istnieć w nietypowej sytuacji

Chemik ma trudności organizacyjne po wycofaniu się sponsora Grupy Azoty. W Policach trwa poszukiwanie środków finansowych w celu uratowania klubu.

Znaleziono kilku partnerów, którzy zapewniają wsparcie finansowe, często na zasadach barteru. Prezes Chemika Radosława Anioł podkreśla ważność każdego partnera i potrzebę znalezienia sponsorów, aby klub mógł przystąpić do rozgrywek w nowym sezonie.

Agnieszka Korneluk oraz inne zawodniczki skupiają się na grze, aby pomóc klubowi. Reprezentantka Polski wyraża optymizm co do przyszłości klubu, natomiast środkowa reprezentacji informuje, że od przyszłego sezonu będą reprezentować barwy Rysic z Rzeszowa.

Dziesięć zawodniczek mających na uwadze niepewną sytuację klubu podpisało już umowy wstępne z nowymi pracodawcami na nowy sezon. Pomimo trudności obecne zawodniczki pragną zakończyć sezon ze złotymi medalami w barwach Chemika, najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego.