×

Atak na piłkarza przez kibica wstrząsnął stadionem. Mrożące krew nagranie przedstawia dantejskie sceny [WIDEO]

Atak na piłkarza przez kibica wstrząsnął stadionem. Mrożące krew nagranie przedstawia dantejskie sceny [WIDEO]

Zespół aktualnego lidera Saudi Pro League, czyli Al-Hilal, dominował i wygrał 4:1. Jedynego gola dla pokonanych zdobył Abderrazak Hamdallah.

Schodzący do szatni piłkarz został najprawdopodobniej przywołany przez jednego z kibiców ubranego w białe szaty i turban. Niewykluczone, że w mało kulturalny sposób, bo skierował w jego stronę strumień wody z trzymanej w ręki butelki.

Natomiast kibic zareagował w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy na stadionie piłkarskim. Trener Pogoni nie może tego przeboleć i mówi o ogromnej stracie.

Ten zaskoczony zachowaniem kibica ruszył w jego kierunku, ale został zatrzymany przez kolegów z drużyny. Niektórzy z nich też chcieli sforsować dzielącą ich barierkę i ruszyć z odwetem.

Ochrona zachowywała się bardzo biernie, przyglądając się tylko całemu zdarzeniu. Abderrazak Hamdallah to Marokańczyk, 25-krotny reprezentant tego kraju i grał na mundialu w Katarze, gdzie Maroko było rewelacją turnieju.

Jego kolegami w klubie są m.in. takie sławy jak Karim Benzema i N’Golo Kante, którzy wystąpili we wczorajszym meczu.

Podejrzewamy, że też musieli przeżyć niemały szok, bo grając na europejskich boiskach nigdy nie zdarzyli się z taką sytuacją. Polskiego trenera wykurzyli z FC Den Bosch.

Post Comment