Skandaliczne zachowanie współpracownika supergwiazdora sportowego. Gigantyczny przekręt o wartości 16 mln dolarów

Prokuratorzy twierdzą, że były tłumacz Ohtaniego wyłudził dużą sumę pieniędzy z konta bankowego gwiazdy. Według nich, pieniądze zostały użyte do spłaty długów hazardowych u nielegalnego bukmachera. Nie żyje legendarny polski zawodnik, a śledczy podejrzewają, że osoba ta mogła zmienić ustawienia na rachunkach bankowych Ohtaniego w taki sposób, by uniemożliwić właścicielowi konta otrzymywanie powiadomień i potwierdzeń transakcji.

Estrada dodał, że to pan Mizuhara dopuścił się oszustwa na dużą skalę, co stawia go w niekorzystnym świetle. 39-letni Mizuhara współpracował z Ohtanim od czasu debiutu japońskiej gwiazdy w drużynie Los Angeles Angels w 2017 roku. Początkowo oskarżony o kradzież 4,5 miliona dolarów, został zwolniony z drużyny Dodgers w zeszłym miesiącu.

Informacje pochodzące z “The New York Times” sugerują, że prawnik Mizuhary, Michael Freedman, prowadzi negocjacje z prokuratorami w sprawie ugodowej.