Ekspert wskazał na motywację Lewandowskiego przed meczem z Francuzami w Lidze Mistrzów.

Były piłkarz i trener Legii, który przez dwie dekady mieszkał we Francji, żywo śledzi tamtejsze wydarzenia piłkarskie. Nie możę się doczekać ćwierćfinałowego meczu Paris St. Germain z Barceloną. Podkreśla, że będzie to fascynujące starcie, ale unika określenia faworyta. Ekspert uważa, że PSG zmierza po szósty tytuł mistrzowski, ale przestrzega, że to nie jest dobre, gdy drużyna nie ma godnego rywala w rodzimej lidze.

Zaznacza, że później występy na arenie międzynarodowej mogą być trudniejsze. Zwraca uwagę na motywację Barcelony, wspominając, że zawodnicy chcą zwyciężyć w Lidze Mistrzów dla Xaviego, który kończy pracę z drużyną po sezonie. Dodaje, że Robert Lewandowski ma szczególną motywację, ponieważ Francuzi nie nagrodzili go Złotą Piłką, mimo że uważa, że na nią zasługiwał. Ekspert stwierdza, że Lewandowski ma szansę na rewanż za porażkę Polaków z Francuzami przez jego występ w meczu PSG – Barcelona w ćwierćfinale Ligi Mistrzów w środę o godz.

21.00. Mecz będzie transmitowany w Polsat Sport Premium 1.