Lukas Podolski tylko dodaje do ognia. Skomentował swoje mocne słowa o Górniku, nie zamierzając gryźć się w język.

Wcześniej wielu fanów kpiło, że były reprezentant Niemiec tylko wodzi za nos kibiców Górnika swoimi obietnicami, ale ten ostatecznie dotrzymał słowa i gra w barwach zabrzańskiego klubu. Jednak jego rola w nim nie kończy się tylko na murawie, bo jak sam mówi, wspiera on go na wielu innych płaszczyznach.

Tym bardziej może być zły, że w ostatnim czasie w Górniku dzieje się naprawdę źle. I sam Podolski w bardzo mocnych słowach to akcentuje.

“Wywiady to okazja, żeby przekazać za pomocą mediów, jak to wygląda. Robię to dla dobra klubu, ale i miasta!

Bo przecież mądrze zarządzany, dobrze funkcjonujący klub będzie też plusem dla miasta. A kiedy ja to mam powiedzieć?

To trzeba mówić tu i teraz.” Jego kolejny wpis na portalu X tylko potwierdza, że nie zamierza on wycofać się ze swoich słów.

Przez portal Meczyki.pl do stworzenia internetowej grafiki, która została udostępniona na portalu X. Cytat z byłego reprezentanta Niemiec został podpisany przez Meczyki jako “Ostre słowa”. Na to postanowił zareagować sam zainteresowany, który jeszcze tym bardziej dolał oliwy do ognia.

“To nie ostro tylko 100 procent prawda” – podkreślił mistrz świata z 2014 roku.