×

Mariusz Pudzianowski po obejrzeniu czegoś, musiał iść się napić. Padła odważna zapowiedź

Mariusz Pudzianowski po obejrzeniu czegoś, musiał iść się napić. Padła odważna zapowiedź

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny udowodnił, że nie ma dla niego tematów tabu. “Pudzian” słynie z tego, że regularnie w sieci komentuje bieżące wydarzenia, ale nie tylko. Doświadczony sportowiec chętnie wchodzi w przeróżne interakcje z fanami, którzy ochoczo reagują na jego wirtualne publikacje. Zawodnik MMA, a w przeszłości najsilniejszy człowiek na świecie, postanowił tym razem odnieść się do obrazka, który trafił do niego być może przypadkiem.

Na zabawnym fotomontażu jest widoczna jego postać w odniesieniu do popularnego komiksu traktującego o przygodach Asteriksa i Obeliksa. [Tego o Mamedzie Khalidovie nikt nie wiedział! Przyznał się do tego przed kamerami. We wspomnianym komiksie i jego filmowej adaptacji potężnie zbudowany Obelix również taką dysponował.

Cała historia opiera się na tym, że potężny Gal w młodości wpadł do kociołka z magicznym napojem, który zapewnił mu dożywotnio siłę, o jakiej inni mogli pomarzyć. Regularnie dawał więc wycisk Rzymianom, którzy nie mogli podbić wioski dzielnych pobratymców Asteriksa i Obeliksa. Porównania “Pudziana” do bajkowej postaci spodobało się zawodnikowi KSW, który rzucił dość odważną zapowiedzią. [O siostrze Artura Szpilki wie niewielu.

Jak byłeś mały, to wpadłeś do kotła” – widać podpis na memie, w którym to Mariusz Pudzianowski wciela się w rolę komiksowego Obeliksa. Niezrażony tym wojownik i tak zapowiedział, że skorzysta z wyjątkowego wspomagania. “Jutro idę znów do kociołka napić się!!!!” – napisał na portalu społecznościowym “Pudzian” z przymrużeniem oka.

Post Comment