×

Pikantny skandal: 25-letnia tenisistka zaskakuje bez ubrania, a jej zdjęcia wprawiłyby w osłupienie.

Pikantny skandal: 25-letnia tenisistka zaskakuje bez ubrania, a jej zdjęcia wprawiłyby w osłupienie.

Gorące zdjęcia pięknej tenisistki Fanny Stollar wzbudzają zainteresowanie na całym świecie. Kilka lat temu uchodziła za wielki tenisowy talent, wygrywając juniorski Wimbledon w grze podwójnej oraz zdobywając brązowy medal igrzysk olimpijskich młodzieży. Partnerem w Nankinie był Kamil Majchrzak. Jednakże, mimo początkowego sukcesu, Węgierka nie osiągnęła oczekiwanych wyników w seniorskiej karierze.

Jej najwyższe miejsce w rankingu WTA to 114. pozycja z listopada 2018 roku, a w zestawieniu deblistek była 67. we wrześniu 2018 roku. Pomimo sportowych osiągnięć, to właśnie obecność w mediach społecznościowych przynosi Stollar większą popularność. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 125 tysięcy użytkowników, co stawia ją wysoko wśród uznanych zawodniczek WTA. W porównaniu do Magdy Linette, którą obserwuje nieco ponad 140 tys.

ludzi, Stollar zdobywa zainteresowanie m.in. poprzez publikację gorących zdjęć. Węgierska tenisistka doskonale radzi sobie w social mediach, gdzie oferuje spersonalizowane nagrania wideo w zamian za opłatę. Można zadać jej pytanie lub po prostu wysłać wiadomość, co pozwala fanom na bezpośredni kontakt z idolką.

W ten sposób 25-latka korzysta z internetowej rozpoznawalności, dodatkowo zarabiając.

Post Comment