×

Wawrów: Mateuszek umarł pod kołami BMW. Szokujące odkrycia po wypadku. Sprawa dotyczy rodziny sprawcy – Gorzów, Super Express

Wawrów: Mateuszek umarł pod kołami BMW. Szokujące odkrycia po wypadku. Sprawa dotyczy rodziny sprawcy – Gorzów, Super Express

Dziesięcioletni Mateuszek był podekscytowany planowaną wycieczką do Zakopanego podczas ferii zimowych. Niestety, jego radość została przerwana przez tragiczny wypadek, który wstrząsnął lokalną społecznością. Sprawca wypadku został zatrzymany dzień później. Mateuszek zmarł, a podejrzanemu grozi od 5 do 20 lat więzienia.

Podejrzani zostali aresztowani, a śledztwo nadal trwa. Podejrzany mężczyzna przyznał się do winy i wyraził skruchę podczas przesłuchania. Okazało się, że miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz miał przy sobie narkotyki w dniu wypadku. Biegli oceniają również prędkość, z jaką prowadził pojazd.

Prokuratura wniosła o areszt dla podejrzanych Krzysztofa P. i Pauliny M.

Nadal są prowadzone śledztwa, w tym badane jest wypożyczenie samochodu 26-latkowi. Rodzina Krzysztofa P. nie została jeszcze przesłuchana, z wyjaśnieniem, że odbędzie się to dopiero, gdy bliscy ofiary wyrażą gotowość do tego. Sekcja zwłok dziesięciolatka planowana jest na wtorek. Cała sytuacja jest tragiczna, a lokalna społeczność zasmucona.

Post Comment