×

Informacje o Piotrze Zielińskim to prawdziwy przełom. Nagłe doniesienia o Polaku robią się głośne

Informacje o Piotrze Zielińskim to prawdziwy przełom. Nagłe doniesienia o Polaku robią się głośne

Piotr Zieliński jest związany z Napoli od wielu lat, a w tym czasie miał różne okresy. W ogólnym rozrachunku stał się jedną z najważniejszych postaci tego klubu.

To głównie dzięki niemu zespół z południa Włoch sięgnął po mistrzostwo kraju po wielu latach przerwy. Mimo mocnej pozycji w klubie, Zieliński wydaje się być zdecydowany na kontynuację kariery w innym zespole.

Od kilku miesięcy mówi się o możliwości podpisania kontraktu z Interem Mediolan. Aktualny kontrakt Polaka z Napoli wygasa wraz z zakończeniem sezonu, co czyni jego przejście do nowego klubu możliwym.

Chociaż jeszcze nie podpisał kontraktu z Interem, prezes Napoli jasno wypowiedział się na temat przyszłości Zielińskiego. Istnieje także obawa, że w przypadku braku porozumienia pomiędzy klubem a piłkarzem, Napoli mogłoby odsunąć go od kadry, co byłoby dla niego dużym ciosem.

Jednak z najnowszych doniesień wynika, że Zieliński może spać spokojnie, ponieważ Włosi uważają, że miejsce w kadrze straci raczej Diego Demme niż Piotr Zieliński. Dzięki temu, mimo zmiany zespołu, polski pomocnik mógłby liczyć na regularne występy w barwach Napoli.

Post Comment