Transmisja TV Sabalenka – Rybakina STREAM ONLINE. Gdzie oglądać półfinał WTA Madryt 2024.

Aryna Sabalenka i Jelena Rybakina zagrają dzisiaj w półfinale turnieju WTA 1000 w Madrycie. Białorusinka broni tytułu i aż 1000 punktów. Rok temu w finale pokonała Igę Świątek 6:3, 3:6, 6:3. Polka czeka już w finale po zwycięstwie 6:1, 6:3 nad Madison Keys.

Sabalenka i Rybakina spotkały się w seniorskim tourze już osiem razy. Bilans tej rywalizacji to 5-3 dla Sabalenki. Ostatnio górą była Rybakina, która pokonała Białorusinkę 6:0, 6:3 w finale turnieju WTA w Brisbane. Wcześniej z kolei górą była Sabalenka – 6:2, 3:6, 6:3 w WTA Finals w Cancun.

Panuje także walka o pozycje w rankingu. Jeżeli Sabalenka przegra z Rybakiną, spadnie na 3. miejsce w rankingu, za Coco Gauff. Jeżeli Rybakina wygra cały turniej, również wyprzedzi Sabalenkę, która spadnie na 4. miejsce. Początek półfinału Sabalenka – Rybakina po godzinie 21.30, drugi mecz od godziny 20 odbędzie się w sesji wieczornej, po meczu Miedwiediew – Lehecka.