×

Zachwycający ślubny strój Marty Domachowskiej uwodzi swoim pięknem

Zachwycający ślubny strój Marty Domachowskiej uwodzi swoim pięknem

Marta Domachowska i Jerzy Janowicz to jedna z najpopularniejszych tenisowych par w Polsce. Reprezentanci biało-czerwonych poznali się w 2013 roku i dość długo starali się ukrywać, że są razem. Dopiero po czasie wyznali prawdę i przyznali się do związku. Jednak w odróżnieniu od innych gwiazd sportu nie epatowali swoją miłością w mediach społecznościowych i przeważnie na dużych wydarzeniach pojawiali się razem.

Od momentu poznania się Domachowskiej i Janowicza minęło ponad dziesięć lat nim para zdecydowała się sformalizować związek. Sama Domachowska w poniedziałkowy poranek pochwaliła się zdjęciami z pięknej chwili. Na fotografiach dokładnie można zobaczyć, jak wyglądała panna młoda. Domachowska miała suknię na jednym ramieniu z kwiatowymi motywami i prezentowała się zachwycająco.

Na zdjęciach nie zabrakło również gorącego pocałunku z Janowiczem. Fani w komentarzach wyrażali zachwyt oraz życzyli młodej parze szczęścia na nowej drodze życia. Na weselu Domachowskiej i Janowicza bawiła się m.in. Agnieszka Radwańska z mężem, Dawidem Celtem.

Post Comment