×

Otrzymujesz 16 wyrazów, które opisują rekordowego blokującego w Plus Lidze.

Otrzymujesz 16 wyrazów, które opisują rekordowego blokującego w Plus Lidze.

Nasz zespół wykorzystał w pełni potencjał naszej hali. Sobota była udana, ale niedziela okazała się jeszcze lepsza – powiedział Huber po zwycięstwie.

– W Jastrzębiu na pewno mamy przewagę. Potrafimy grać pod presją, co udowodniliśmy, choć przegraliśmy Puchar Polski z Aluronem w marcu.

Teraz jesteśmy gotowi na mecz z ubiegłorocznym mistrzem Włoch, który będzie trudniejszy, ale w takiej formie jesteśmy faworytem. “Mamy już mistrza, teraz czekamy na Ligę Mistrzów!”

– śpiewała publiczność w Jastrzębiu na zakończenie niedzielnego finału, wyrażając swoje życzenie. Jastrzębianie mają silne argumenty, by zdobyć główną nagrodę w kolejnym finale LM.

Podczas meczu o mistrzostwo Polski siatkarze z Jastrzębia doświadczyli gorących emocji. “Mam nadzieję, że niedzielny wieczór w Turcji będzie dla nas wyjątkowy.

Liga Mistrzów to specyficzna rywalizacja, i chciałbym, aby taki sukces mogli osiągnąć zawodnicy jak Jarek Macionczyk czy Jurek Gladyr, a także ci, którzy odchodzą”. Szybka interwencja medyczna była konieczna po urazie jednej z polskich siatkarek.

“Cieszę się z naszego końcowego sukcesu bardziej niż z napotkanych trudności w trakcie. To, że na drodze do zwycięstwa były przeszkody, to jedynie dodatek” – powiedział najlepszy blokujący PlusLigi.

“W przyszłym sezonie zamierzam poprawić ten rekord”.

Post Comment