×

Niespotykane wydarzenie: Polacy oburzeni zachowaniem Maxa Verstappena podczas wyścigu

Niespotykane wydarzenie: Polacy oburzeni zachowaniem Maxa Verstappena podczas wyścigu

Max Verstappen obecnie jest niekwestionowaną gwiazdą Formuły 1. Młody kierowca z Holandii dominuje w stawce, a jego rywale mogą liczyć na zwycięstwo tylko w przypadku jego błędu lub awarii bolidu. Zdolny zawodnik dąży do zdobycia kolejnych tytułów i rekordów, co przyciąga rzesze fanów z całego świata, w tym również z Polski.

Kierowca Red Bulla przygotowuje niespodziankę dla swoich polskich fanów. W najnowszym spocie pojawiła się panorama Warszawy, co stanowi zaskakujący gest oraz wywołuje zainteresowanie w kontekście powstania samego spota. Verstappen opublikował wideo na platformie społecznościowej, prezentujące jego nowy kask, w którym wystąpi w trzech tegorocznych wyścigach w Stanach Zjednoczonych, m.in.

w Miami, Austin i Las Vegas. W 30-sekundowym spocie przedstawiono warszawskie wieżowce oraz charakterystyczny widok Pałacu Kultury i Nauki, co budzi zainteresowanie i niejasności dotyczące wyboru polskiej stolicy do imitacji amerykańskich miast. Decyzja Verstappena spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów, między innymi z niecierpliwością wypowiada się na temat jazdy w nowym kasku Kamil Stoch.

Pomimo niejasności co do wyboru Warszawy na tle imitacji amerykańskich miast, gest ten z pewnością zostanie doceniony przez polskich fanów Formuły 1, w tym zwłaszcza sympatyków Roberta Kubicy.

Post Comment