×

Michał Skóraś zyskuje rozgłos w Brugge. Czy zasłużył na powołanie do kadry na EURO? [WIDEO]

Tym razem jego zespół wygrał u siebie 4:0 z Genkiem w 35. kolejce. Polski skrzydłowy strzelił gola w drugiej połowie.

Piłka spadła na 11 metr, a on nie zastanawiał się lecz od razu uderzył z lewej nogi. Bramkarz rywali nie miał szans.

To jego druga bramka w tym sezonie w lidze. Skóraś został zmieniony w 65. minucie.

Dla Brugge to już piąty z rzędu mecz bez porażki i czwarta wygrana. Ekipa naszego rodaka jest wiceliderem i traci dwa punkty do prowadzącego Anderlechtu.

W następnej kolejce rywalem znów będzie Genk, ale będzie to spotkanie wyjazdowe. Jagiellonia bajeruje ligę i mknie po tytuł.

Legenda polskiego futbolu Włodzimierz Lubański uważa, że odpowiedź na to pytanie jest prosta. Dobrze o nim świadczy to, że nie poddał się, lecz zabrał się do roboty, aby równać do kolegów i przekonać do siebie trenera* – zaznaczył Lubański w rozmowie z naszym portalem.

Pogoń Szczecin marzy o przełamaniu klątwy w Pucharze Polski.