Konrad Karwat walczy z poważną chorobą. Zawodnik CLOUT MMA i przyjaciel Radzikowskiego ujawnia to publicznie.

Od kiedy Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus i Konrad Karwat założyli kanał “Strong Ekipa” na YouTube, ich fani regularnie dowiadują się o nowych faktach z życia swoich idoli. W kolejnych materiałach przyjaciele poruszają również poważne tematy, takie jak depresja Dominika Abusa, który przez lata zmagał się z nią jako gwiazdor programu “Gogglebox”.

Konrad Karwat, znany m.in. z walk w klatce dla organizacji HIGH League, a później CLOUT MMA, postanowił publicznie opowiedzieć o swoich zmaganiach z depresją.

Mówi: “Ciężko jest mi powiedzieć, jak wyjść z depresji, bo ja z tą głową mordowałem się bardzo krótki okres, ok. 3 tygodnie.” Karwat był nieobecny poza swoim domem przez pewien czas, a teraz zdecydował się pierwszy raz podzielić się publicznie swoimi doświadczeniami z chorobą.