Jeremy Sochan ujawnia termin powrotu po kontuzji – czy zdąży na zgrupowanie kadry koszykarzy?

Marzysz o pracy z najlepszymi polskimi koszykarzami? Ten tekst omawia powrót Marcina Sochana do formy fizycznej po operacji, którą przeszedł. Sochan zapewnia, że wszystko przebiegło gładko i teraz musi popracować nad powrotem do formy.

Jego celem jest powrót na boisko, aby reprezentować Polskę w walce o olimpijskie kwalifikacje. Powrót Sochana jest ważny dla polskiej kadry, która ma duże szanse na awans olimpijski. Kwalifikacje odbędą się w lipcu, a Sochan już nie może się doczekać, aby znowu zagrać dla swojego kraju.

Po obejrzeniu meczu oglądałeś informacje na temat Marcin Gortat i jego sukcesów w debiutanckim roku. Od jego debiutu liczba punktów, zbiórek i asyst na mecz znacząco wzrosła. Takie osiągnięcia czynią go cenionym graczem w polskiej kadrze.

Czy chciałbyś dołączyć do zespołu i pomóc polskim koszykarzom dążyć do sukcesów na międzynarodowej arenie?