×

Masternak – Olivier STREAM LIVE ONLINE gdzie oglądać KBN 34 Masternak – Olivier?

Masternak – Olivier STREAM LIVE ONLINE gdzie oglądać KBN 34 Masternak – Olivier?

Po siedmiu rundach zdecydowanie prowadził na punkty z Chrisem Billamem-Smithem, ale doznał bolesnej kontuzji żeber, która zmusiła go do poddania. Jego marzenia legły w gruzach, lecz “Master” się nie poddaje.

Już po czterech miesiącach wraca na ring, aby jeszcze raz spróbować wejść na szczyt. Pierwszy krok w tym kierunku ma postawić na gali KnockOut Boxing Night 34 w rodzinnym Wrocławiu.

Jego rywalem w walce wieczoru KBN 34 będzie były mistrz Unii Europejskiej, Jean Jacques Olivier (15-2-2, 10 KO). Były pretendent do mistrzostwa świata wniósł na wagę 90,4 kg.

Jego rywal był o 0,2 kg cięższy, ale to “Master” zrobił wrażenie. Przewidywania i tak zweryfikuje ring, w którym wielkich emocji dostarczą też pozostali pięściarze.

Na KBN 34 we Wrocławiu zaprezentują się m.in. Michał Cieślak, niepokonani Kamil Gardzielik i Kamil Bednarek, a także wrocławianin Rafał Wołczecki.

Początek gali KnockOut Boxing Night 34: Masternak – Olivier już o godzinie 18:30! Walka Masternak – Olivier odbędzie się na gali KnockOut Boxing Night 34 w sobotę, 20 kwietnia.

Początek KBN 34 zaplanowano na godzinę 18:30. Masternak i Olivier zmierzą się w walce wieczoru, która ma rozpocząć się o 22:00.

TRANSMISJA w TV na kanale TVP Sport. Relację NA ŻYWO przeprowadzi portal sport.se.pl!

Zapraszamy!

Post Comment