×

Kolega Casha związany z najpiękniejszą piłkarką świata! Tajemnica wyjawiona przez Super Express!

Kolega Casha związany z najpiękniejszą piłkarką świata! Tajemnica wyjawiona przez Super Express!

Alisha Lehmann jest postacią, która wzbudza wielkie emocje. Reprezentantka Szwajcarii występuje w Aston Villi i to właśnie w klubie z Birmingham znalazła swoją wielką miłość w postaci reprezentanta Brazylii – Douglasa Luiza. Pomocnik reprezentacji Brazylii i kolega Matty’ego Casha udzielił ostatnio wypowiedzi, w której powiedział wprost o tym, jak wygląda relacja ze znaną piłkarką.

Douglas Luiz przerywa milczenie! Jak powiedział Douglas Luiz, jego związek z Lehmann jest bardzo udany. Mimo dużej popularności udaje im się wieść spokojne życie.

– – Ludzie mówią, że jesteśmy jak para celebrytów, ale jesteśmy zupełnie normalni. Najwięcej czasu spędzamy w domu. Nie unikamy jednak ludzi.

Wychodzimy razem na kolację, chodzimy na kręgle, czy do sklepu. Możemy to spokojne robić. Dobrze nam się tu żyje – mówi Brazylijczyk.

Jak mówi gracz Aston Villi, na początku relacji Lehmann musiała mu bardzo pomóc. Chodzi o naukę języka angielskiego, która na samym początku mu nie szła. Szwajcarska piękność sprawiła jednak, że zaczął się z nią porozumiewać płynnie.

– Dzięki niej mój angielski jest znacznie lepszy. Przez pierwsze dwa lata nie mówiłem po angielsku, ale potem ją poznałem i teraz jest dużo lepiej (…) Nie można się kłócić, jeśli nie zna się języka, prawda? Jeśli mamy spór, możemy go teraz normalnie rozwiązać.

Wcześniej musiałem używać telefonu, aby tłumaczyć wszystko z portugalskiego na angielski. Gdy zdarzyło się nam to po raz pierwszy, nie byłem w stanie nic powiedzieć. To musiało się zmienić.

Alisha mówi wieloma językami, zna pięć, w tym niemiecki, francuski i angielski. Ja obecnie znam trzy: portugalski, angielski i hiszpański. Nie jest źle, biorąc pod uwagę, że nawet nie skończyłem szkoły – mówi gracz Canarinhos.

Post Comment