Rewanż po meczu Barcelona-PSG z udziałem Kyliana Mbappe! Hiszpanie ujawniają szczegóły

Mistrzowie Francji wygrali 4:1 w drugim meczu z drużyną Roberta Lewandowskiego, odrobili straty z pierwszego meczu przegranego 2:3. Dramatyczny przebieg pojedynku na Estadio Olimpico, w którym polska drużyna prowadziła 1:0, jednak czerwona kartka dla Ronalda Araujo odmieniła przebieg meczu.

Po tym wydarzeniu Francuzi stopniowo zdominowali rywali. Po końcowym gwizdku zawodnicy PSG radośnie obchodzili awans, a szczególnie ekspresyjny w swojej radości był Kylian Mbappe, strzelec dwóch goli dla zespołu z Paryża.

Po meczu między zawodnikami Barcelony i Mbappe powstał tłum, w którym doszło do wyzwisk, krzyków i przepychanek. Poinformowano, że w bójce uczestniczyło ponad sześćdziesięciu osób, jednak nikt nie odniósł obrażeń.

W szatni zawodnicy mieli kontynuować swoje świętowanie, a przekazano informację, że Adam Nawałka mógł prowadzić inną reprezentację.