Boniek reaguje na słowa Podolskiego! Poszło o Górnika Zabrze, jest jasny i mocny komentarz!

Ostatnio “Poldi” bardzo krytycznie wypowiada się o sytuacji w drużynie “Trójkolorowych”. Podolski stwierdza, że nikt nigdy nie podziękował mu za jego zaangażowanie w działalność śląskiego klubu. Były szef PZPN skwitował te słowa piłkarza w swoich mediach społecznościowych. Podolski wielokrotnie wyrażał swoje niezadowolenie z sytuacji w Górniku Zabrze, sugerując, że klub nie stara się dobrze współpracować z piłkarzami.

Podkreślił swoją rolę we wspieraniu klubu, wspominając o przyprowadzeniu sponsorów, organizowaniu obozów, czy nawet pomocy finansowej dla kolegów z drużyny. Wskazał również, że nie otrzymał pozytywnej reakcji ze strony klubu, co skłoniło go do wyrażenia swojego niezadowolenia publicznie. Podolski zwraca uwagę, że brakuje mu wsparcia i docenienia za jego zaangażowanie. Podkreśla, że chce pokazać niezadowolenie z obecnej sytuacji i oczekuje lepszego traktowania.