Legenda Barcelony obejrzy hitowy mecz z trybun. Wygrywał z „Blaugraną” Puchar Europy

To był znakomity napastnik z Bułgarii, który grał dla Barcelony przez 7 sezonów, z jednym rocznym przerywaniem. W sezonie 1991/92 zdobył Puchar Europy z Barceloną. Stoiczkow, obecnie 58-latek, to prawdziwa legenda klubu z Katalonii.

W roku 1994 otrzymał nagrodę “Złota Piłka” jako piłkarz Barcelony oraz uznawany jest za najlepszego piłkarza w historii Bułgarii. W 1994 roku, reprezentacja Bułgarii zajęła 4. miejsce na mistrzostwach świata w USA. Adam Nawałka mógł prowadzić inną reprezentację.

Wraca do Barcelony, aby zobaczyć mecz Barcy z Paris Saint-Germain – takim podpisem opatrzył zdjęcie zrobione w samolocie. W pamiętnym finale Pucharu Europy w 1992 roku, Barcelona pokonała na Wembley Sampdorię, a Stoiczkow został pierwszym piłkarzem z Bułgarii, który zdobył to najcenniejsze trofeum w europejskiej piłce klubowej. Stadion Bayeru Leverkusen został zdemolowany, obrazki przypominające przejście tornada.