×

Wielkie poruszenie po walce wieczoru na gali PRIME MMA 8! Arkadiusz Tańcula nie wytrzymał, mocny koniec

Wielkie poruszenie po walce wieczoru na gali PRIME MMA 8! Arkadiusz Tańcula nie wytrzymał, mocny koniec

Gala Prime MMA 8 na pewno zapewniła kibicom wiele emocji. Wydarzenie odbyło się na wysokim poziomie, a przede wszystkim cała impreza rozpoczęła się w sobotę, ale jej koniec był już w niedzielę, ponieważ ilość walk była okazała. Najbardziej ekwilibrystycznym nokautem popisał się Daro Lew, który obrotowym łokciem posłał Bagietę na deskę.

W innych starciach triumfował m.in. Paweł “Prezes” Jóźwiak, który przez techniczny nokaut rozprawił się z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem, a Rafał Pazik zwyciężył długo wyczekiwane przez kibiców Igrzyska Gladiatorów. W walce wieczoru Kasjusz “Don Kasjo” Życiński skrzyżował rękawice w formule boksu z Arkadiuszem Tańculą.

Włodarz Prime MMA okazał się zdecydowanie lepszy i przez jednogłośną decyzję sędziów okazał się lepszy od “Aroya”. Przy werdykcie “Aroy”, jak i włodarz Prime MMA mieli uniesioną rękę ku górze. Po chwili została ogłoszona decyzja, która była jednogłośna na korzyść Życińskiego.

Po chwili kamery uchwyciły, jak Tańcula podszedł i odepchnął rywala, ten nie chciał mu być dłużny wyprowadzając kopnięcie. Ochrona musiała interweniować, a na samym środku w oktagonie pojawił się także Paweł “Prezes” Jóźwiak, który również ma porachunki z “Aroyem”.

Post Comment