Transmisja TV Hurkacz – Ruud z Monte Carlo. Gdzie oglądać mecz online na żywo 11.04.2024?

Hubert Hurkacz ma przed sobą trzecią rundę turnieju ATP w Monte Carlo. Jego przeciwnikiem będzie Casper Ruud z Norwegii.

Polak awansował do tej fazy rozgrywek po zwycięstwie 7:5, 7:6 nad Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem. Po zwycięstwie w turnieju w Estoril, Hurkacz kontynuuje dobrą passę w turnieju w Monte Carlo, który jest dla niego rodzajem domu.

Na miejscu spędza dużo czasu, mając nawet apartament na terenie turnieju, a na trybunach kibicują mu rodzice i siostra. Po zwycięstwie w turnieju w Estoril Hurkacz wyprzedził Ruuda w rankingu, zajmując teraz 8. miejsce, podczas gdy Norweg jest na 10. pozycji.

Dotychczasowy bilans spotkań między nimi to 1-1. Oba pojedynki miały miejsce w 2022 roku – najpierw Ruud pokonał Hurkacza w 4. rundzie Roland Garros, a następnie Hurkacz zrewanżował się w Montrealu.

Nadchodząca trzecia runda turnieju ATP w Monte Carlo zostanie rozegrana w czwartek 11 kwietnia, a mecz Hurkacz – Ruud został zaplanowany na około godzinę 17-18.