×

Wyzwanie dla Jakuba Kiwiora w Lidze Mistrzów! Ekspert: “Nie stoi na straconej pozycji”

Wyzwanie dla Jakuba Kiwiora w Lidze Mistrzów! Ekspert: “Nie stoi na straconej pozycji”

Nasz rozmówca zaczyna od przywołania osiągnięć Jana Tomaszewskiego jako odnoszącego sukcesy snajpera w klubach polskich, niemieckich i austriackich, jak również w reprezentacji kraju. Obecnie komentuje mecze Bundesligi dla stacji Viaplay. W swojej analizie po ostatnim meczu Bayernu z ekipą Heidenheim, opisuje frustrację panującą w zespole, a także zauważa, że nawet wyjątkowa forma strzelecka Harry’ego Kane’a nie jest w stanie mu pomóc. Następnie podkreśla, że Bayern nadal ma potencjał, szczególnie z uwzględnieniem powrotu Kingsleya Comana i Leroya Sane’a po ich powracają z kontuzji.

Z kolei, polski obrońca Kiwior, który wcześniej grał świetnie, przez ostatnie dwa kwietniowe mecze ligowe oglądał kolegów z ławki. Mimo to, ekspert Radosław Gilewicz sugeruje, że istnieje szansa na jego występ przeciwko Bayernowi. Dalej, Gilewicz zaznacza, że mecz przeciwko tym zawodnikom będzie dla Kiwiora wielkim wyzwaniem, ale nie oznacza to, że jest on na przegranej pozycji. Na koniec, ekspert wskazuje na faworyta dwumeczu, wskazując Arsenala z uwagi na brak wewnętrznych problemów, z jakimi zmaga się Bayern.

Tekst kończy się informacją o początku meczu Arsenal – Bayern w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, który odbędzie się we wtorek o 21:00 w Londynie, będącym częścią transmisji na Polsat Sport Premium 2.

Post Comment