Maciej Rybus w opałach: głośno omawiana sytuacja wymaga jego uwagi

Maciej Rybus musi być niezadowolony ze swojego ostatniego etapu kariery, zwłaszcza ze względów zdrowotnych. Ostatnio pojawił się na boisku w sierpniu ubiegłego roku, a od tego czasu częściej odwiedza gabinety lekarskie niż uczestniczy w treningach czy meczach. Od kilku tygodni mówi się o jego możliwym powrocie na boisko, ale nadal nie jest jasne, kiedy to się stanie. Brak kolejnych meczów jest również niekorzystny dla zawodnika, gdyż jego kontrakt z Rubinem Kazań wygasa w czerwcu i brak gry może zagrażać przedłużeniu umowy.

Jego agent, Roman Oreszczuk, również wyraził swoje zaniepokojenie sytuacją Rybusa w Rubinie. Obecnie żadna ze stron nie jest gotowa do rozmów na temat przyszłości piłkarza w klubie. Rybus musi wrócić do pełni zdrowia, a klub musi ocenić jego formę, aby podjąć decyzję o ewentualnym przedłużeniu umowy. Agent podkreślił, że temat zostanie ponownie poruszony po zakończeniu sezonu, a na pewno nie wcześniej.