×

Śląsk zatrzyma bohatera tego sezonu na dłużej”

Śląsk zatrzyma bohatera tego sezonu na dłużej”

Rozmowy w sprawie zatrzymania Hiszpana, Erika Exposito, lidera klasyfikacji strzelców ekstraklasy, nadal trwają. Drużynie udało się jednak przedłużyć kontrakty kilku innych kluczowych graczy, takich jak Rafał Leszczyński, Petr Schwarz oraz Nahuel Leiva – obecni (współ)liderzy ligi. Podpisanie nowego kontraktu przez Hiszpana urodzonego w Argentynie jest uważane za bardzo cenne.

Wrocławianie dopięli także szczegóły umowy z innym ważnym zawodnikiem – Piotrem Samcem-Talarem, który pozostanie w klubie do czerwca 2027. Trener Jacek Magiera oraz dyrektor Balda wyrazili podziw dla rozwoju Samca-Talara, który wymagał ciężkiej pracy i zaufania. Samiec-Talar również wyraził swoje zadowolenie z przedłużenia kontraktu, podkreślając swoje zaangażowanie w klubie.

Następnie opowiedział się na rzecz nowego kontraktu i wyraził radość związania się z klubem na dłużej, dzięki zaufaniu, które otrzymał. Zawodnik ten być może zagra dzisiaj w meczu przeciwko Stali Mielec. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30, a transmisja będzie dostępna na kanale Canal+ Sport.

Post Comment