ATP Rotterdam: Hurkacz vs. Lehecka – Na której godzinie rozpocznie się pierwszy mecz Hurkacza w Rotterdamie?

Hubert Hurkacz bra udział w turnieju ATP 500 w Rotterdamie, który odbywa się na twardych kortach. W pierwszej rundzie zmierzy się z groźnym Czechiem, Jirim Lehecką, z którym jeszcze nie miał okazji zagrać. Hurkacz gra tuż po udziale w turnieju w Marsylii. Po udziale w Marsylii awansował na najwyższe w karierze, 35 miejsce w rankingu ATP.

Chociaż Hurkacz miał szansę na awans na 7. miejsce w rankingu, niestety przegrał w półfinale turnieju w Marsylii z Francuzem Ugo Humbertem. Mimo to, Hurkacz świętował 27 urodziny w niedzielę, ale niestety nie udało mu się uczcić ich sukcesem na korcie. Mecz Hurkacza z Lehecką zostanie rozegrany we wtorek 13 lutego lub w środę 14 lutego. Transmisje TV z turnieju ATP w Rotterdamie są dostępne na polskich kanałach Polsatu.